OSTRAHA OBJEKTŮ

VAŠE BEZPEČÍ JE NAŠÍ PRIORITOU.

POSKYTUJEME PROFESIONÁLNÍ A KVALITNÍ

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBY, NA KTERÉ

SE MŮŽETE SPOLEHNOUT.

Hrtus & Partner s.r.o přináší komplexní řešení v oblasti ostrahy objektů, které kombinuje profesionální přístup, moderní technologie a zodpovědnost. Naše služby jsou určeny pro široké spektrum klientů v Moravskoslezském kraji a dalších lokalitách, včetně Ostravy, Frýdku-Místku a okolí. Nabízíme fyzickou ostrahu, dálkovou ostrahu prostřednictvím pultu centralizované ochrany (PCO), a specializovanou ostrahu stavenišť.

Hrtus & Partner s.r.o je vaším spolehlivým partnerem v oblasti ostrahy objektů. S naším profesionálním přístupem, kvalifikovanými zaměstnanci a moderními technologiemi zajišťujeme, že vaše objekty jsou v bezpečí. Kontaktujte nás a ušetříme vám náklady a starosti spojené s ostrahou vašeho majetku.

PROFESIONÁLNÍ

A KVALIFIKOVANÁ OSTRAHA

Naše ostraha je prováděna výhradně zaměstnanci, kteří procházejí důkladným prověřováním trestní bezúhonnosti a splňují všechny podmínky odborné způsobilosti. Každý zaměstnanec má absolvované zkoušky odborné způsobilosti pro dílčí kvalifikaci Strážný, což zajišťuje vysokou úroveň bezpečnosti a profesionality.

KOMPLEXNÍ BEZPEČNOSTNÍ

SLUŽBY

Kromě fyzické ostrahy nabízíme i další bezpečnostní služby, včetně recepčních služeb a evidence návštěv, což zajišťuje komplexní bezpečnostní pokrytí pro vaše objekty.

DÁLKOVÁ OSTRAHA

A PULT CENTRALIZOVANÉ

OCHRANY

Nabízíme dálkovou ostrahu objektů prostřednictvím pultu centralizované ochrany (PCO), která může být poskytována na kterémkoliv místě České republiky. Tato služba umožňuje efektivní a rychlou reakci na jakékoli bezpečnostní incidenty.

SVOZY PENĚZ A CENIN

Provedeme pro vás transport cenností a finanční hotovosti s pomocí našich zvlášť vyškolených a proškolených zaměstnanců. Můžete mít jistotu, že jsou schopni zajistit bezproblémový převoz na místo určení. Naše týmy mají dovednosti pro řešení konfliktních situací, poskytování první pomoci a řízení vozidel i v nestandardních podmínkách.

OSTRAHA STAVENIŠŤ

Specializujeme se také na fyzickou ostrahu stavenišť, kde naši proškolení zaměstnanci zajišťují ochranu majetku a stavebních materiálů před krádeží nebo poškozením. Tato služba je klíčová pro stavební projekty všech velikostí.

FLEXIBILITA A PŘIZPŮSOBENÍ

Naše služby jsou flexibilní a přizpůsobují se specifickým potřebám a požadavkům každého klienta. Ať už potřebujete ostrahu pro vaši nemovitost v noci, nebo kompletní 24hodinovou ostrahu včetně zajištění vrátného, jsme připraveni vám poskytnout špičkové služby.

NABÍZÍME SLUŽBY

  • Bezpečnostní služby
  • Ostraha objektů
  • Recepční služby
  • Svozy peněz a cenin
  • Ostraha stavenišť
  • Security Event
  • Security Retail
  • Doorman

Hrtus & Partner s.r.o.

IČ.: 01896121
DIČ.: CZ01896121
Datová schránka: ukpxikg

Společnost je vedena u Krajského soudu
v Ostravě pod zn. C 56875
Obchodní korporace se podřidila zákonu
jako celku postupem podle § 777 odst. 5 zákona č. 90/2012 Sb. o obchodních společnostech a družstvech.

Kontakt

tel.: +420 553 033 200
email: info@hrtus-partner.cz

Sídlo společnosti:
Traťová 574/1, Horní Heršpice, 619 00 Brno

Kanceláře:
28. října 1495, 738 01 Frýdek-Místek

Budova CT Office, CTPark Ostrava, Na Rovince 879, 720 00 Ostrava

 

webdesign by VladimirPech.com || made by: (E)řešení.cz