Výškové mytí

Výškové mytí

Aquaclean je technologicky pokročilý stroj vhodný pro mytí těžko přístupných ploch bez nutnosti použití plošin nebo horolezců.

Naše firma Hrtus & Partner jako jediná ve Frýdku-Místku disponuje nejmodernějším čisticím strojem Aquaclean. Ten profesionálně a ekologicky šetrně provede celou škálu úklidových prací: mytí oken, fasád, proskleněných výloh, ale také fotovoltaických panelů.

Nabízíme výškové mytí pomocí čistícího stroje Aquaclean – otvírají se tak nové možnosti čištění bez nutnosti plošin a horolezců.

Aquaclean je technologicky pokročilý stroj vhodný pro mytí těžko přístupných ploch bez nutnosti použití plošin nebo horolezců. Své unikátní vlastnosti čerpá z kombinace moderních materiálů, jako jsou uhlíková vlákna a titan, a principu iontové výměny. 

Celý inovativní systém Aquaclean spočívá v technologii ošetření vody. Voda z kohoutku protéká ve filtrační nádobě vrstvou pryskyřice, kde je demineralizována. Minerály (vápník a hořčík) tak zůstávají ve filtrační nádobě a vychází pouze „čistá“ voda, která má velmi vysokou schopnost čištění. Na povrchu se smíchá s částicemi nečistot, které jsou poté spláchnuty.

Čistá voda má výbornou schopnost smáčení. Vyschne a nezanechává po sobě žádné šmouhy ani skvrny, a to ani na přímém slunci. Žádné další čištění stěrkami či jinými instrumenty není potřebné.

Čištění demineralizovanou vodou je naprosto zdravotně nezávadné, nejsou při něm používány žádné chemické (agresivní) látky, a tak nedochází k poškozování čištěných povrchů. Pouze mastné a olejové skvrny či jiné specifické nečistoty vyžadují předčištění pomocí detergentů.

V kombinaci s karbonovými a titanovými tyčemi dokáže systém Aquaclean dopravit čistou vodu běžně až do výšky 20 metrů. Ušetří tak náklady za vysokozdvižnou plošinu, horolezce a další drahé služby.

Díky této pokrokové technologii zvládnou naši proškolení zaměstnanci vyčistit určené plochy mnohem rychleji oproti tradičním metodám.

V roce 2014 naše úklidová firma vyčistila touto technologií přes 100 000 m² skleněných ploch, máme tedy bohaté zkušenosti a garantujeme perfektní výsledky.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva