Úklidové služby

Úklidové služby

Pro každou úklidovou zakázku je stanovený odpovědný zástupce, který je zodpovědný za úklid prostor.

Úklidová a bezpečnostní firma Hrtus & Partner provádí pravidelné úklidy v administrativních budovách, průmyslových halách, ve školách, výrobních podnicích, ale také ve zdravotnických zařízeních i hotelech a dalších ubytovacích zařízeních.

Jsme profesionální úklidová firma, která nabízí své služby ve Frýdku-Místku, Ostravě, Havířově, Karviné, Českém Těšínu, Opavě, Novém Jičínu a okolí.

Pravidelné i nadstandardní úklidové služby provádíme dle požadavků zákazníka 365 dnů v roce, 24 hodin denně. Klientům nabízíme zpracování režimu úklidu v rozsahu a četnosti dle jeho požadavků, v souladu s platnou legislativou.

Úklidové služby vykonáváme na vysoké úrovni a kvalitně tak, že se na nás můžete vždy spolehnout. Na Vaše připomínky a požadavky reagujeme pružně. Pro úklid používáme šetrné čistící prostředky vodou ředitelné, ekologické, biologicky odbouratelné, které nezatěžují životní prostředí. Máme také moderní úklidové pomůcky a vyspělou strojovou techniku.

S námi můžete zapomenout na starosti spojené s úklidem. Zajistíme Vám komplexní úklidové služby na nejvyšší úrovni.

Díky tomu, že naše úklidová firma zaměstnává více než 50 zaměstnanců se zdravotním omezením, můžete využít náhradního plnění, kterým splníte povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním omezením za předpokladu, že zaměstnáváte více než 25 zaměstnanců. Více informací o náhradním plnění zde.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva