Pult centralizované ochrany (PCO)

Pult centralizované ochrany (PCO)

Dálková ostraha objektů prostřednictvím pultu centralizované ochrany PCO a napojení na PCO může být poskytována na kterémkoliv místě České republiky.

Bezpečnostní a úklidová firma Hrtus & Partner zajišťuje nepřetržitou ostrahu objektu prostřednictvím elektronického střežícího zařízení. Na PCO mohou být přenášeny veškeré informace, které je daný systém elektronické signalizace schopen poskytnout. Patří mezi ně například narušení objektu, zastřežení objektu, tíseň, ale také požár v objektu, rozlišení uživatelů při kódování nebo kódování jednotlivých podsystémů.

PCO – pult centralizované ochrany ve Frýdku-Místku, Ostravě a okolí. Jsme bezpečnostní firma a zajistíme nepřetržitou ochranu vašeho objektu.

V případě narušení objektu zásahová jednotka usiluje včasným příjezdem o minimalizaci škod způsobených pachatelem. Dohledové centrum zároveň kontaktuje Policii ČR, případně další složky integrovaného záchranného systému, stejně jako majitele objektu. V případě požárního poplachu informuje Hasičský záchranný sbor ČR. Při nezakódování objektu v předem určené době telefonuje kvalifikovaný dohled ihned smluvené kontaktní osobě a informuje ji o chybě v zabezpečení objektu.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva