Ostraha stavenišť

Ostraha stavenišť

Zajistíme výkon strážní služby ve střežených objektech jako jsou např. polyfunkční budovy, haly, staveniště či nákupní centra.

Nabízíme služby ostrahy stavb v Ostravě, Frýdku-Místku a okolí. Nejlepší ochrana proti odcizení a zajištění pořádku na stavbě.

Bezpečnostní a úklidová firma Hrtus & Partner zajišťuje svými vlastními a proškolenými zaměstnanci fyzickou ostrahu stavenišť. Jste-li majiteli staveniště a nechcete, aby se vám hlavně v nočních hodinách ztrácely stroje, stavební materiál a další majetek, jsme pro Vás správnou volbou. Stavbu nebo staveniště můžeme kontrolovat jednorázově v intervalech, které si sami zvolíte, nebo můžeme zajistit nepřetržitou kontrolu.

Naše bezpečnostní firma má velké zkušenosti s fyzickou ostrahou stavenišť, a proto rozumime Vašim požadavkům. Klademe také velký důraz na bezpečnost práce, všichni naši zaměstnanci jsou pravidelně proškolování v oblasti BOZP a PO.

Požadavky na ostrahu stavby jsou individuální, dle zákazníka, ale většinou je tato služba rozdělená na denní a noční službu. Přes den, kdy je na staveništi běžný provoz, naši zaměstnanci provádějí především evidenci osob vstupujících na staveniště a také evidenci vozidel a kontrolu jejich nákladu. Noční služba působí již na prázdném staveništi a provádí klasické úkony k zajištění ochrany majetku – zejména pravidelné obchůzky celého staveniště, kontrolu zamčených unimobuněk a uzamknutí všech vstupů na staveniště.

Na přání zákazníka také zajišťujeme napojení stavenišťě na kamerový systém, který nejen slouží ke zvýšení ostrahy a bezpečnosti na staveništi, ale také ke kotrole pohybu osob oprávněných a neoprávněných osob. Záznamy mohou sloužit pro potřeby policie nebo pojišťovny v případě škodní události.

 

Naše bezpečnostní firma Vám může také zajistit ke střeženému staveništi  nebo stavbě pronájem:

 

  • – mobilního oplocení, zábran, nášlapů a koridorů;
  • – mobilních kontejnerů, toalet a sprch.

    Vaše jméno (vyžadováno)

    Váš email (vyžadováno)

    Předmět

    Vaše zpráva