Ostraha objektů

Ostraha objektů

Profesionální přístup a zodpovědnost

Naše bezpečnostní a úklidová firma Hrtus & Partner zajišťuje prostřednictvím fyzické ostrahy ochranu Vašeho majetku před jeho odcizením nebo poškozením v Moravskoslezském kraji. Ostrahu provádí výhradně zaměstnanci, u kterých je prověřována trestní bezúhonnost, a kteří splňují podmínky odborné způsobilosti dle přílohy č. 5 k zákonu č. 455/1991 Sb., o živnostenském podnikání, ve znění pozdějších předpisů. Každý zaměstnanec má absolvované zkoušky odborné způsobilosti pro dílčí kvalifikaci Strážný (kód 68-008-E) dle národní soustavy kvalifikací.

Nabízíme ostrahu objektů v Ostravě, Frýdku-Místku a okolí. Hlídaní objektů a zajištění bezpečnostní agenturou na profesionální úrovni.

Zákazníci bezpečnostní a úklidové firmy rovněž oceňují rozsah poskytovaných služeb a jejich nejvyšší kvalitu.

S poskytováním bezpečnostních služeb jsme začali ve Frýdku-Místku a následně jsme svým profesionálním přístupem oslovili i zákazníky ve Frýdlantu nad Ostravicí. V současnosti provádíme bezpečnostní služby v celém Moravskoslezském kraji. Díky tomu garantujeme záruku nejvyšší kvality odvedených prací.

Chcete střežit Vaši nemovitost v noci, když je objekt prázdný nebo zajistit kompletní 24 hodinovou ostrahu včetně zajištění vrátného? Kontaktujte nás a my Vám ušetříme náklady a starosti spojené se zaměstnanci, jejich proškolováním a dalšími náležitostmi.

 • Fyzická ostraha objektů
 • Fyzická ostraha stavenišť
 • Napojení objektů k pultu centralizované ochrany (PCO)
 • Recepční služby
 • Evidence návštěv

  Vaše jméno (vyžadováno)

  Váš email (vyžadováno)

  Předmět

  Vaše zpráva