Úklidová a bezpečnostní firma Hrtus&Partner vznikla ve Frýdku-Místku v roce 2008. Za osm let se stala významným poskytovatelem služeb v oblasti správy a údržby nemovitostí v Moravskoslezském kraji. Specializujeme se zejména na úklidové práce, ostrahu objektů a mytí skleněných ploch.

Získali jsme mnoho významných klientů, kteří s námi díky vysoké kvalitě prováděných prací spolupracují dodnes. Naši zákazníci oceňují především rozsah poskytovaných služeb a také příznivé ceny, které zajistí výraznou úsporu nákladů na správu a údržbu nemovitostí.

V roce 2010 jsme získali certifikát Krajské hygienické stanice pro desinfekci, deratizaci a desinsekci ve zdravotnických zařízeních. Díky tomuto osvědčení jsou našimi významnými zákazníky právě zdravotnická zařízení, kde je kladen velký důraz na precizní úklid.

O rok později jsme naši působnost rozšířili z Frýdku-Místku a okolí na celý Moravskoslezský kraj.

V roce 2013 jsme začali poskytovat také bezpečnostní služby. Začali jsme fyzickou ostrahou objektů a nyní poskytujeme komplexní služby včetně napojení na pult centralizované ochrany.

V roce 2014 jsme také zakoupili nejmodernější technologií Aquaclean k mytí skleněných výloh, fasád a fotovoltaických panelů. Jsme jediná firma ve Frýdku-Místku, která tímto strojem disponuje.

Rovněž jsme se stali členem Hospodářské komory České republiky, a garantujeme tak svým klientům, že se řídíme etickým kodexem této organizace. Zavázali jsme se dodržovat jasná a transparentní pravidla, protože etika a férové jednání jsou pro nás důležité stejně jako kvalitně odvedená práce a příznivé ceny.

V roce 2020 jsme získali certifikaci ISO 9001 a 14001

Politika integrovaného systému managementu kvality a environmentu

Poskytujeme tyto služby:

 • Úklidové práce
 • Ostraha objektů
 • Napojení na pult centralizované ochrany
 • Nejmodernější mytí strojem Aquaclean
 • Zapůjčení mobilních plotů i toalet

Profesionální úklidová firma

Náš profesionální tým vám zajistí úklid průmyslových hal, kanceláří, školských a zdravotnických zařízení.

Držitele certifikátu

Naše firma je držitelem ISO 9001 (systém managementu kvality)

Bezpečnostní služby

Nabízíme hlídání nemovitosti 24 hodin denně, 365 dní v roce, včetně napojení na pult centralizované ochrany.

  Váš email (vyžadováno)

  Vaše zpráva

  0

  KMENOVÝCH ZAMĚSTNANCŮ

  0

  HODIN MĚSÍČNĚ ODSTŘEŽENO

  0

  M² DENNĚ UKLIZENO

  0

  M² OKEN VYČISTĚNO METODOU PURAQLEEN ROČNĚ