Ostraha objektů

Ostrahu provádí výhradně zaměstnanci, u kterých je prověřována trestní bezúhonnost, a kteří splňují podmínky odborné způsobilosti dle přílohy č. 5 k zákonu č. 455/1991 Sb..

Úklidové služby

Naše společnost poskytuje komplexní úklidové služby.

Bezpečnostní a úklidové služby na Eventech

Naše firma zajišťuje také bezpečnostní a úklidové služby na festivalech, kulturních a společenských akcích, koncertech apod.

Svozy peněz a cenin

Pro naše klienty zajišťujeme svozy, převozy peněz do banky klienta. Převozy platebních karet od výrobců do bank po celé Evropě.

Výškové mytí

Výškové mytí Aquaclean je technologicky pokročilý stroj vhodný pro mytí těžko přístupných ploch bez nutnosti použití plošin nebo horolezců.

Pult centralizované ochrany (PCO)

Dálková ostraha objektů prostřednictvím pultu centralizované ochrany PCO a napojení na PCO může být poskytována na kterémkoliv místě České republiky.

Školení BOZP

Školení BOZP a PO provádí odborně způsobilé osoby, které zaměstnance seznámí s možnými riziky

Půjčovna mobilních plotů, toalet

Mobilní oplocení je využíváno zejména na oplocení stavenišť a všude tam, kde je kladem důraz na snadnou změnu jeho umístění, nebo pouze jeho dočasné využití.

Dodávky hygienického materiálu

Zajišťujeme dodávku hygienického materiálu přímo k zákazníkovi a tím vám odpadají náklady na zajištění těchto služeb.

Ostraha stavenišť

Bezpečnostní a úklidová firma Hrtus & Partner zajišťuje svými vlastními a proškolenými zaměstnanci fyzickou ostrahu stavenišť.

Bezpečnostní služby

Bezpečnostní a úklidová firma Hrtus & Partner zajišťuje svými vlastními a proškolenými zaměstnanci fyzickou ostrahu stavenišť.