ÚKLIDOVÉ SLUŽBY

Úklidová a bezpečnostní firmaHrtus& Partner provádí pravidelné úklidy v administrativních budovách, ve školách, výrobních podnicích, ale takéve zdravotnických zařízeních i hotelech a dalších ubytovacích zařízeních v Moravskoslezském kraji. Naši klienti jsou zejména z Ostravska, Frýdecko-Místecka a okolí.

Jsme jednou z nejstarších úklidových firem ve Frýdku-Místku, která provádí komplexní úklidové práce. Více než 22 let poskytujeme profesionální úklidové služby na nejvyšší úrovni.

Pravidelné i nadstandardní úklidové služby provádíme dle požadavků zákazníka 365 dnů v roce, 24 hodin denně. Klientům nabízíme zpracování režimu úklidu v rozsahu a četnosti dle jeho požadavků, v souladu s platnou legislativou. 

Úklidové služby vykonáváme na vysoké úrovni a kvalitně tak, že se na nás můžete vždy spolehnout. Na Vaše připomínky a požadavky reagujeme pružně. Pro úklid používáme ekologicky šetrné čisticí prostředky, moderní úklidové pomůcky a vyspělou strojovou techniku.

S námi můžete zapomenout na starosti spojené s úklidem. Zajistíme Vám komplexní úklidové služby na nejvyšší úrovni.

Díky tomu, že naše úklidová firma zaměstnává více než 50 zaměstnanců se zdravotním omezením, můžete využít náhradního plnění, kterým splníte povinnost zaměstnávat osoby se zdravotním omezením za předpokladu, že zaměstnáváte více než 25 zaměstnanců. Více informací o náhradním plnění naleznete zde.

 

 

 

 

 

 

více

OSTRAHA OBJEKTŮ

Naše bezpečnostní a úklidová firma Hrtus & Partner zajišťuje prostřednictvím fyzické ostrahy ochranu Vašeho majetku před jeho odcizením nebo poškozením v Moravskoslezském kraji. Ostrahu provádí výhradně zaměstnanci, u kterých je prověřována trestní bezúhonnost, a kteří splňují podmínky odborné způsobilosti dle přílohy č. 5 k  zákonu č. 455/1991 Sb., o  živnostenském podnikání, ve znění pozdějších předpisů. Každý zaměstnanec má absolvované zkoušky odborné způsobilosti pro dílčí kvalifikaci Strážný (kód 68-008-E) dle národní soustavy kvalifikací. 

Zákazníci bezpečnostní a úklidové firmy rovněž oceňují rozsah poskytovaných služeb a jejich nejvyšší kvalitu.

S poskytováním bezpečnostních služeb jsme začali ve Frýdku-Místku a následně jsme svým profesionálním přístupem oslovili i zákazníky ve Frýdlantu nad Ostravicí. V současnosti provádíme bezpečnostní služby v celém Moravskoslezském kraji. Díky tomu garantujeme záruku nejvyšší kvality odvedených prací.

Chcete střežit Vaši nemovitost v noci, když je objekt prázdný nebo zajistit kompletní 24 hodinovou ostrahu včetně zajištění vrátného? Kontaktujte nás a my Vám ušetříme náklady a starosti spojené se zaměstnanci, jejich proškolováním a dalšími náležitostmi. 

 

Fyzická ostraha objektů

 

Fyzická ostraha stavenišť

 

Napojení objektů k pultu centralizované ochrany (PCO)

 

Recepční služby

 

Evidence návštěv

 

více

Reference

Letiště
kik textil
Schenker
čechamen
Tennis prestige park
OHL žs
Bang & Olufsen
Hyundai Glovis
Dymos
finanční správa
pruniwerk
miura
hsf
Foxconn
valeo
fermat
sportplex
bdstav
abb
deva fm
Siko koupelny
DHL
knihovna
hmst
metalcut
axa
ti auto
AVE
CTP
Čedok
Kultura FM
ČPZP
OMV